Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Systém OVERENE

Od 1. 1.2015 sme začali používať neburzový obchodný komoditný systém, ktorý sme zároveň aj vytvorili. Tento obchodný systém sa volá OVERENE a tento projekt je zameraný na umožňovanie a realizovanie medzinárodného obchodu s komoditami online. Ak predávate, kupujete, prepravujete komodity, investujete alebo sprostredkúvate obchody s komoditami, potom ste na správnom mieste. Súčasťou komoditného systému OVERENE sú nástroje, pre každú skupinu ľudí, ktorá sa obchodu zúčastňujú.

Medzinárodného obchodu s komoditami sa zúčastňujú aj ďalšie skupiny a organizácie, ktoré tento obchod výrazne ovplyvňujú. Preto je tu priestor pre široké možnosti spolupráce s poisťovňami, bankami, firmami na vymáhanie pohľadávok, zriaďovanie elektronického podpisu, firmami, ktoré kontrolujú kvalitu tovaru, colná správa a iné organizácie, ktoré sa podieľajú na jednotlivých operáciách v medzinárodnom obchode. Je teda priestor aj pre odborníkov, ktorí sa vyznajú v konkrétnych druhoch tovaru.

Vzhľadom k tomu, že na trhu nie je, resp. nebol systém, ktorý by tieto skupiny zlúčil do systému, rozhodli sme sa zrealizovať a vytvoriť takýto systém my. Tento systém má technický názov: "neburzový obchodný komoditný systém OVERENE"

Systém pre predávajúcich, kupujúcich, sprostredkovateľov, investorov, dopravcov