Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Spolupráca

Spolupráca je slovo, ktoré si každý inak vysvetlí a preto dovoľte, aby sme Vám ponúkli spoluprácu v oblasti nákupu a predaja komodít v rámci Európy tak, ako to vnímame my.

Mnoho ľudí sa na nás obracia s tým, aby sme im zabezpečili tovar – slnečnicový olej, cukor, surový repkový olej..., ktorý máme v ponuke. No sú aj takí, ktorí chcú tovar za iných podmienok, alebo aj takí, ktorí iba zbierajú informácie. Dôvodov, prečo niekto chce čísla a údaje, môže byť niekoľko. Buď je to iba sledovanie konkurencie, alebo prieskum trhu, prípadne zablúdený sprostredkovateľ, ktorý nevie čo chce. Najhorší sú tí, ktorí sa vydávajú za klientov, resp. hovoria o sebe, že sú kupujúcimi, alebo že sú vlastníkmi tovaru, no v skutočnosti sa snažia iba o informačný cenový prieskum. Ďalej sú aj takí, ktorí sa chcú stoj, čo stoj dostať k priamemu odberateľovi, alebo dodávateľom a sú schopní použiť akékoľvek prostriedky, či pasce – falošné dokumenty, falošné BCL... Sme sprostredkovatelia, no spolupracujeme s dodávateľmi a priamymi odberateľmi. Takže ak niekto chce informácie na to, aby nás obchádzal, zneužíval ich vo svoj prospech, potom s najväčšou pravdepodobnosťou nedosiahne nič.

Spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré obchodujú, teda predávajú a nakupujú a preto ak sa na nás obraciate s možnosťou spolupráce, potom ste na správnej adrese. >>>Kontakt

S KÝM SPOLUPRACUJEME?

S každým, kto má v ponuke tovar, ktorý vlastní a s každým, kto vie reálne nakupovať a teda má dostatok finančných prostriedkov na nákup tovaru. Ten, kto tovar má, tak nemá dôvod ho neukázať a ten kto tovar chce, tak nemá dôvod nejaviť záujem oň. Spolupracujeme aj s Investormi, ktorý chcú zhodnotiť svoje finančné prostriedky pomocou nákupu a predaja komodít.

PODMIENKY SPOLUPRÁCE:

-          Podpis zmluvy o neobchádzaní - NCNDA

-          Podpis zmluvy o spolupráci

-          Podpis mandátnej zmluvy (v prípade priameho zastupovania spoločnosti pre EU)

-          Autorizačný list (splnomocnenie na ponúknutie tovaru našim partnerom)

Ten, kto tovar ponúka (DODÁVATEĽ) dodá:

-          Ponuku na hlavičkovom papieri

-          Špecifikáciu tovaru

-          Certifikáty

-          Fotografie balenia, etikiet, paliet, skladu...

-          Termín možnosti navštívenia skladu za účelom kontroly reálnosti tovaru

Ten, kto tovar požaduje (ODBERATEĽ) dodá:

-          Požiadavku vo forme LOI na hlavičkovom papieri podpísanú konateľom spoločnosti – viď vzor LOI

-          Presnú špecifikáciu tovaru, o ktorý má záujem -(normy EU, DIN, GOST...)

-          Preukázanie finančnej schopnosti formou potvrdenia z banky o zostatku, ktorý postačuje na nákup tovaru

Tieto dokumenty sú použité výhradne pre preukázanie Vášho reálneho záujmu o spoluprácu s našou spoločnosťou a našou úlohou je pomôcť Vám k uskutočneniu obchodu. Žiadny z týchto dokumentov neposkytujeme tretej strane a rovnako neposkytujeme žiadne informácie tretej strane bez súhlasu Vašej spoločnosti!