Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Služby

Potrebujete dodávať tovar, ale neviete dlho nájsť a identifikovať partnera, dodávateľa, ktorý spĺňa kritériá pre dodávky? Obchodujete s komoditami, alebo iba hľadáte obchodné príležitosti? Máte dostatok času, alebo všetok čas pohltí Vaša práca? Chcete zhodnotiť svoje voľné finančné prostriedky?

My sme vytvorili tím, ktorí Vám umožní využiť služby:

komodity kontakt Služba prekladateľské, tlmočnícke služby a vyučovanie anglického jazyka

komodity kontakt Vyhľadávanie spoľahlivého dodávateľa

komodity kontakt Vyhľadávanie spoľahlivého odberateľa na objednávku

komodity kontakt Zhodnocovanie finančných prostriedkov

komodity kontakt Služba zabezpečenia dopravy kombinovanou dopravou s preložením tovaru

Ak potrebujete dodávateľa, ktorý Vám bude dodávať tovar za Vami zadaných podmienok, potom nasledujúce riadky sú určené pre Vás. Ak Vás oberá o Váš voľný čas počítač, hľadanie obchodných partnerov, časté stretávanie bez efektu, potom je pre Vás určený nasledujúci článok.

Každý pravý kupujúci, či investor, ktorý skutočne obchoduje vie, že nájsť spoľahlivého dodávateľa je dlhodobá činnosť, ktorá si vyžaduje čas, vedomosti, tím ľudí (pokiaľ ich zamestnáva, alebo využíva komoditných sprostredkovateľov za províziu), pevné nervy a v prvom rade si táto činnosť vyžaduje peniaze a čas na služobné cesty. Peniaze ale nie len na uskutočnenie obchodu, ale aj na poplatky v bankách za vedenie účtov a vytváranie finančných nástrojov, kde okrem poplatkov strácate aj na znemožnení používania prostriedkov počas doby uložených prostriedkov (Dokumentárne akreditívy, Banková Garancia...)

Čo Vás oberá o čas a peniaze?

1.

Vyhľadávanie na internete (hodiny mučivého sledovania a strácania času).

Hodiny Googlenia, hľadania dodávateľov cez databázy, inzercie vedie k tomu, že sami neviete kde máte začať. Desiatky inzertných portálov, ktoré disponujú ničím a nikým nepreverenými ponukami Vás dovedú do slepej uličky. Stovky B2B a B2C portálov, ktoré sú síce špecificky zamerané, no ani na nich neviete nájsť to, čo hľadáte. Ďalej sú to katalógy a portály, ktoré uverejňujú podniky, rafinérie, mnohé prístavy atď. Potom oslovujete možno len na odporúčania niekoho, no i to je akosi vzdialené od Vašej snahy. A pýtate sa prečo? Stovky mailov, ktoré nevedú k ničomu, iba k zbieraniu kontaktov na nekvalifikovaných sprostredkovateľov, ktorí Vám navyše nepomôžu tým, že Vám obchod sprostredkujú. Skype rozhovory do zbláznenia s ľuďmi, ktorí spoločne vlastnia najväčšiu s.r.o. pod názvom Sľubotechna s.r.o. Možno aj teraz strácate čas, keď čítate tento článok, no my veríme, že Vám v niečom pomôže...

2.

Stretnutia s ľuďmi, ktorí tvrdia, že majú kontakty aj na prezidenta, guvernéra, generálov, tajnú rozviedku a kto vie na koho ešte a v skutočnosti nemajú žiaden vplyv na uskutočnenie obchodu.

Cestovali ste za niekým, kto na Vás v telefóne zapôsobil dobre a keď ste sa stretli, zrazu to pre Vás znamenalo len jedno z ďalších stretnutí, na ktorom ste sa dozvedeli, že informácia, ktorá bola na začiatku lákavá a zaujímavá sa zmenila za ničím nepreverenú, ba niekedy aj vymyslenú, dokonca až úmyselne zavádzajúcu.

3.

Obchádzanie a neobchádzanie (Ani vlastný brat Vám nepovie, keď sa Vás pokúsi podviesť).

Mnohí hovoria: „Vy by ste iba podpisoval a podpisoval nejaké zmluvy o neobchádzaní a podobne". Myslíte si že je dôležité mať zmluvy o neobchádzaní? Je mnoho obchodníkov, ktorí nemajú problém obchodovať poza Váš chrbát „bez Vás“. Tých je zrejme najviac. Sú našťastie aj takí, ktorí to nepotrebujú, nechcú a dokonca to ani nikdy neurobia. Tých je menej a stými môžete dlhodobo spolupracovať v obchode s komoditami. My hľadáme práve takých, ktorí spolupracujú dlhodobo a seriózne.