Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Reálny predaj a nákup komodít

Vítame Vás na webovej stránke, ktorá je venovaná reálnemu predaju a nákupu komodít prostredníctvom internetu on-line. Všetci tí, ktorý ste zavítali na túto webovú stránku patríte medzi tých, ktorý hľadajú možnosť skutočne obchodovať a nie sa na obchodníkov iba hrať!

Všetky informácie, ktoré nájdete na komodityonline.com vychádzajú z reálnych skúseností nás, ale aj našich obchodných partnerov, ktoré boli nadobudnuté na základe osobne realizovaných obchodných prípadov. Stretli sme sa aj s neuskutočnenými, ba dokonca neuskutočniteľnými až nereálnymi prípadmi, ktoré nás veľa naučili a ktoré nám veľa napovedali o tom, že ponuky, ktoré na internete nájdete sú zväčša vymyslené.

Určite ste sa aj vy veľakrát stretli „na káve“ s ponukami, kde Vám bol ponúknutý tovar, ktorý neexistuje alebo údajný kupec  (nákupca) predstiera záujem ale v skutočnosti nemá čím zaplatiť tovar. Ako sa v týchto ponukách a dopytoch internetových a virtuálnych „mágov“ vyznať a čomu sa vyvarovať? Riešenie vidíme v tom že sa budeme zďaleka vyhýbať virtuálnym a “time wasters” obchodníkom, ktorý Vás i nás oberajú o drahocenný čas.

Všetci obchodníci, ktorý sa podieľajú na tejto webovej stránke Vám budú ponúkať iba komodity, ktoré existujú, sú reálne a „uchopiteľné", sú na sklade u dodávateľa a fyzicky preverené. Na druhej strane sú naši partneri, ktorí tovar hľadajú a majú dostatok finančných prostriedkov, sú teda solventní a schopní tovar zakúpiť.

Ceny komodít, s ktorými pracujeme budú zodpovedať trhu a tovaru v skladoch Európskej únie, nie virtuálnym predstavám alebo burzovým cenám, ktoré nemajú  premietnuté náklady spojené s obchodným servisom a dopravou.

Pri nákupe a predaji komodít (to je jedno či cukru, oleja, ryže, piva, pšenice alebo iných komodít) sa stretnete s tromi, či štyrmi skupinami ľudí, ktoré Vám tento obchod uľahčia: 1. Kupujúci, 2. Predávajúci, 3. Obchodný zástupca, Mandatár, 4 Profesionálny sprostredkovateľ komodít, alebo natrafíte na mnohotisícový rad nekvalifikovaných sprostredkovateľov, alebo nereálnych (vymyslených) kupujúcich a predávajúcich, ktorí Vám obchod neumožnia.

Sprostredkovateľ, teda profesionálny sprostredkovateľ si musí, teda mal by si uvedomiť svoju pozíciu sprostredkovateľa, kde chráni klientove informácie, zabezpečuje pre klienta tovar, alebo finančné prostriedky, ale hlavne robí servis pri práve realizovanom, uskutočnenom obchode.

Prajeme všetkým na tejto stránke veľa úspechov a veríme, že nájdete informácie, ktoré Vám pomôžu uskutočniť prostredníctvom našich partnerov veľa úspešných obchodov. Budeme sa snažiť aby ste prostredníctvom tohto webu, zameraného na reálny predaj a nákup komodít ONLINE uskutočnili svoj zámer a veríme, že nám pomôžete tento web rozširovať pre pokojnosť Vás – našich klientov.