Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Náš tím. Kto sme?

Sme profesionálni obchodníci a sprostredkovatelia v oblasti predaja a nákupu komodít priamou formou kúpa - predaj, alebo ON-LINE. Pôsobíme v strednej Európe ako spoločnosť Komodity Online s.r.o. a sme zameraní na vyhľadávanie a realizovanie reálne uskutočniteľných obchodných prípadov spojených s kúpou a predajom.

Aké komodity? Čo predávame?

Zaoberáme sa prevažne cukrom ICUMSA 45, rastlinným olejom, surovým repkovým olejom... Akúkoľvek ponuku ktorú nájdete na tejto webstránke náš Profesionálny Obchodný Sprostredkovateľ prekontroloval, navštívil, otestoval na svojich obchodoch a až potom keď sa reálne obchod uskutočnil, ponúkol ho na túto stránku.

Pozn. "Obchod sa reálne uskutoční vtedy, keď tovar zmení meno majiteľa, a finančné prostriedky za tovar sa presunú na účet predávajúceho".

Nie sme majiteľmi tovaru ale osobne ho poznáme, sme s ním v kontakte a spolupracujeme s majiteľom tovaru. Na druhej strane osobne poznáme investorov, nákupcov alebo „priekupníkov“ , ktorí sú schopní pokryť náklady spojené s kúpou fyzicky obchodovaných komodít.

Našim cieľom je dovážať a vyvážať komodity v rámci krajín Európskej únie a nájsť takých partnerov s ktorými budeme spolupracovať roky.

Servis pre klienta. Čo poskytujeme?

Ponúkame profesionálne riešenia pre bežného podnikateľa, ktorý vidí potenciál v nákupe a predaji komodít na európskom trhu, prevažne na Slovensku a v Českej republike a celej EU. Sme zanietení pre túto prácu a vítame kohokoľvek, kto obchodným, rozumným a triezvym spôsobom uvažuje, tak ako sa snažíme aj my. Našim cieľom je zabezpečiť a vybudovať, resp. „vyšľapať chodník" pre serióznych partnerov, ktorí potrebujú kompletný servis pri nákupe, či predaji reálneho tovaru (cukor, olej, agrokomodity...)

Spolupráca. S kým spolupracujeme?

Profesionálni obchodní zástupcovia, mandatári, investori, nákupcovia, predajcovia, bankoví poradcovia – títo ľudia a mnoho ďalších profesne príbuzných  patrí do reťazca nákupu a predaja, ale načo potrebuje kupujúci sprostredkovateľa? Načo potrebuje predávajúci investora? Načo potrebuje mandatár obchodného zástupcu? Na tieto otázky existuje len jedna odpoveď: „Ak by sa navzájom nepotrebovali obchod by nikdy nebol“. Spolupráca.

Ako sa môžete stať našim partnerom?

Jednoducho - Oslovte Nás. Našim partnerom sa stanete vtedy, keď niečo spolu zobchodujeme. Pre začiatok stačí zobchodovať jeden kamión tovaru a keď budeme vidieť  priebeh obchodu, skúsime to týždeň - dva. Po nich sa vieme baviť o nasledujúcich krokoch a vieme odhadnúť, či si vzájomne "sadneme" alebo nie. Robíme len legálne, čestné a reálne obchody.

Čo očakávame od obchodného partnera?

Od nášho obchodného partnera v oblasti predaja a kúpy komodít očakávame presne to isté, čo očakáva on od nás. Serióznosť a reálnu možnosť niečo spolu zobchodovať.

S čím sme sa stretli? Čo máme za sebou?

Máme v mailových schránkach stovky, či možno tisícky ponúk, z ktorých sotva 1% je reálnych. Podpísali sme niekoľko desiatok zmlúv, ICPO, NCNDA atď. a iba zopár bolo reálne použiteľných. Videli sme desiatky LOI, FCO, SCO, fotografii ale iba niektoré mali všetky potrebné údaje, ktoré obsahovať mali. Vypili sme litre káv, pri ktorých sme strávili týždne práce, ale iba v niektorých prípadoch sa tú kávu oplatilo vypiť.

Prešli sme obdobiami, kedy sme za niekoľko mesiacov nezarobili ani cent, ale až keď sme pochopili ako „to“ celé funguje, sa nám začalo dariť. Strávili sme hodiny času nad študovaním „vymyslených“ dokumentov, ktoré nemali nič spoločné s obchodom s komoditami, resp. ten, čo ich vyrobil a poslal, iba skúšal či mu naletíme a podarilo sa. Oklamal nás, okradol o čas a vodil nás za nos, ale keby to neurobil, tak by sme sa nikdy nedostali k reálnym obchodným prípadom, ktoré dnes uskutočňujeme.