Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Ponuka na cukor ročný kontrakt odber min. 5000 MT mesačne

Táto ponuka má obmedzenú platnosť do 25.01.2013
Komodity - Komodity predaj - Cukor pre veľkoodberateľov - Ponuka na cukor ročný kontrakt odber min. 5000 MT mesačne
Cena: 720.00 €
CIF/VESSEL/ SEE PORT

TÁTO PONUKA JE MOMENTÁLNE NEAKTUÁLNA. TOVAR BOL PREDANÝ, ALEBO VÝROBCA HO UŽ NEMÁ NA SKLADE. Skúste pozrieť aktuálne ponuky>>>

Nieje vylúčené, že existuje ponuka nová, ak máte záujem o tovar za Vami požadovaných podmienkach, neváhajte nás kontaktovať. Predtým si však prosím pozrite FAQ.

Cukor loďou do morského prístavu v EU na parite CIF. Je možné odoberať od 12500 MT mesačne kde výhodnosť ceny sa prejaví pri odbere nad 12500 MT SPOT. Vtedy cena môže byť nižšia ako 750 €/ MT, alebo 12500 MT počas 12. mesiacov pri cene nižšej ako 720 €/MT. Zmluvu klient podpisuje priamo v rafinérii (v cukrovare). Cukor pochádza zo štýroch cukrovarov v DE, SP, NL a PL. Ponuka na cukor ICUMSA 45 je platná aj na väčšie objemy, kde pochopiteľne cena klesá. Je možné odoberať 50.000 MT mesačne, aj keď vieme že na Slovensku a v Českej Republike to asi možné nebude vzhľadom na zložitú dopravu z morského prístavu do vnútrozemia pri takých veľkých objemoch tovaru..

Čiže väčšie objemy 12.500 MT a viac sú vhodné do niektorých morských prístavov ako napríklad Gdaňsk, Hamburg, Koper a pod.. Je možnosť dovážať aj do riečnych prístavov (nie viac ako 5000 MT mesačne) ako napríklad, Komárno a  Bratislava na Slovensku, Mělník v Českej Republike, alebo Budapešť v Maďarsku, pričom sa do úvahy berie vyťaženosť jednej riečnej" lode (do 1250 MT) a vykládková kapacita prístavov. Vykládkové kapacity prístavov v Bratislave, Komárne a Budapešti sú nám známe. Ak teda potrebujete dopraviť napríklad 5.000 ton do prístavu Komárno, potom potrebujete použiť 5 lodí s nákladom 1.000 MT na jednej lodi a uvažovať s vykládkovou kapacitou asi 350 MT/deň. Vtedy  jednu loď prístav vyloží teoreticky za 3-4 dni (reálne za 4-5 dní). Tieto prístavy sa dajú pri väčšom objeme cukru skombinovať tak, že v jednom prístave napr. v Komárne vyložíte jednu loď v Bratislave druhú a Budapešti tretiu. Logisticky je teda zvládnuteľné obmedzené množstvo (potrebná konzultácia).

Pre väčšie objemy nad 12500 je možné jednať o odbere jednorázovo vo forme SPOT obchodu. V prístave je možnosť zaistiť skladové priestory. Bližšie informácie zašleme reálnemu  záujemcovi na e-mail, alebo nás kontaktujte a dohodnite si osobnú konzultáciu ohľadom možnosti spolupráce pri predaji cukru.

* Cena cukru v ponuke je informatívna, presnú cenu Vám vypracujeme na základe Vašej požiadavky v podobe LOI.

Kapacita:50000 MT / mesačne
Lokalita:morský prístav EU CIF
Pôvod:EU - DE / PL / SP / NL
Balenie:50 kg papier
Palety:nevratné
 Kontaktovať - zadať záujem
** V prípade záujmu o iné značky a tovar sme pripravení ho pre Vás zabezpečiť!
** If interested in other brands and products we are ready to prepare it for sale!