Komodity online - Predaj komodít od overených dodávateľov

Cukor Viro Chorvátsko, lokalita pre odber Trnavský kraj

Táto ponuka má obmedzenú platnosť do 09.11.2012
Komodity - Komodity predaj - Cukor pre veľkoodberateľov - Cukor Viro Chorvátsko, lokalita pre odber Trnavský kraj
Cena: 1500.00 €
PONUKA NEAKTÍVNA

TÁTO PONUKA JE MOMENTÁLNE NEAKTUÁLNA. TOVAR BOL PREDANÝ, ALEBO VÝROBCA HO UŽ NEMÁ NA SKLADE. Skúste pozrieť aktuálne ponuky>>>

Nieje vylúčené, že existuje ponuka nová, ak máte záujem o tovar za Vami požadovaných podmienkach, neváhajte nás kontaktovať. Predtým si však prosím pozrite FAQ.

Kvalitne balený Chorvátsky cukor VIRO na predaj v 50 kg papierových vreciach v Trnavskom kraji ihneď k odberu na parite EXW. V sklade neďaleko Bratislavy je cukor Chorvátskeho pôvodu, ktorý bol oficiálne nakúpený spoločnosťou Nord Sugar pre svojich odberateľov. Množstvo je neobmedzené - znamená, že kým je dostatočná zásoba cukru a dodávky do skladu sú pravidelné, potom je možné odoberať v rámci logistických možností skladu. Odber cukru je možný pravidelne po dobu jedného mesiaca, alebo po dobu dohodnutého viacmesačného cyklu. Pre pravidelný odber sa stanový presný harmonogram pre odberateľa. Platba (nie hotovostná) sa uskutočňuje tesne pred odobratím tovaru prevodným príkazom z banky kupujúceho v prospech predávajúceho. Ponuka na predaj cukru je vhodná pre veľkoodberateľov.

Dopravu zabezpečuje dodávateľ. V prípade, že si dopravu zabezpečí odberateľ, táto doprava bude fakturovaná predávajúcemu a on ju zaplatí až po predložení CMR a monitoringu trasy (predávajúci musí mať istotu, že cukor, ktorý je predávaný bez DPH, opustí Slovenskú republiku). Pre rokovanie je potrebné aby sa ho zúčastnil majiteľ - konateľ spoločnosti, ktorý tovar bude chcieť zakúpiť. Pre overenie je potrebné priniesť doklad totožnosti a platný výpis obchodného registra. Pri odbere je potrebné aby pri nakládke tovaru a podpise CMR bola splnomocnená osoba od odberateľa - konateľa, teda odberateľ (alebo zástupca) musí byť pri odbere tovaru.

V prípade Vážneho a seriózneho záujmu o kúpu cukru a o dlhodobú spoluprácu nás kontaktujte

Kapacita:Neobmedzená
Lokalita:Trnavský kraj - Slovensko
Pôvod:HR
Balenie:50 Kg Papier
Palety:EUR palety/alebo nevratné
 Kontaktovať - zadať záujem
** V prípade záujmu o iné značky a tovar sme pripravení ho pre Vás zabezpečiť!
** If interested in other brands and products we are ready to prepare it for sale!